Hoşgeldiniz

Bugün

Sitemizde 6 Kategoride 46 İlan Bulunuyor.

Dolar : Alış : 7.5344 / Satış : 7.5480
Euro : Alış : 8.9295 / Satış : 8.9456

İLAN ARAMA SİSTEMİAradığınız ilana daha hızlı ulaşın

Kategori Seçiniz

İlan Durumu Seçiniz

Şehir Seçiniz

İlçe Seçiniz

Kredi Hesaplama

Tutar:
  TL
Vade:
  Ay
Oran:
   %
Taksit:
1.250
TL

Avşa Satılık Arsa Fiyatları

 

Avşa Satılık Arsa Fiyatları Neşe Emlak Farkıyla Sizlerle!

Avşa adasına sürekli gidip gelen bir aileyiz ve ailemiz oldukça büyük. Bir gün artık sürekli pansiyonlarda ve otellerde kalmaktan bıktık, bunun üzerine bir arsa satın alarak oraya kendi evlerimizi yapmaya karar verdik. Müteahhit olan eşim bu konuya oldukça sıcak baktı ve Avşa Neşe Emlak üzerinden incelemeleri yaptığında gerçekten avşa satılık arsa fiyatlarının uygun olduğunu söyledi. Bunun üzerine bizde bir arsa almaya karar verdik. Bu sayede hem biz hem de bizimle seyahat eden akrabalarımızla beraber güzel bir aile apartmanında kalabilirdik. Daha sonrasında da hemen Avşa Neşe Emlak ile iletişime geçtik. Neşe Emlak yöneticileri bizimle çok güzel bir şekilde konuştu ve seçenekleri bizi sundu. Sunulan seçenekler bizim için biraz yetersizdi, çünkü istediğimiz tarzda bir arsa yoktu.

İlk başta biraz umutsuzluğa kapılsak da avşa emlak ofisi yetkilileri bize bu konuda yardımcı olacaklarını ve boş yere morallerimizi bozmamamız gerektiğini söylediler. Bunun üzerine biraz daha bekledik ve çok geçmeden Neşe Emlak yetkilileri avşa satılık arsa seçenekleri için bizi aradılar. Buldukları yeni arsa tam bize göreydi ve fiyat olarak da çok uygundu. İlk başta bize göre bir arsa bulsalar bile bu arsayı yüksek meblağdan satacaklarını düşünmüştük. Fakat bulunan bu ender arsayı bile çok uygun fiyattan bize sundular. Üstelik komisyon olarak da bize yardımcı oldular. Tüm bu ilgi ve alaka Neşe Emlak’ı tercih etmemizin ne kadar doğru olduğunu bize gösterdi.

Kısacası avşa satılık arsa almayı düşünüyorsanız ve çekinceleriniz varsa bu konuda hiç endişeye kapılmayın. Zira Neşe Avşa emlak ofisi bu konudaki tüm beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyor ve size gerçekten yardımcı oluyor. Şuan evlerimiz yapım aşamasında ve arsadan çok memnun kaldık. Oldukça kullanışlı ve fiyat itibariyle bize hiç dokunmadı. Kısacası sizde artık avşa satılık arsa fiyatlarına internetten bakmadan direk olarak Avşa Neşe Emlak’a gelerek bakabilirsiniz. Böylece güven içerisinde istediğiniz arsayı satın alabilirsiniz. İşlemlerin çok hızlı bir şekilde tamamlanması konusunda da Avşa Neşe Emlak size en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

 

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

AVŞA NEŞE EMLAK - iletisim@avsaneseemlak.com - GSM: 0541 674 34 24 - 0535 343 67 27

Adres:Avşa Mahallesi Okullar yolu caddesi Neşe Emlak – 10940 Balıkesir/Marmara

2018 - Tüm Hakları Saklıdır